Protürk Portal

Firma Scriptleri


PROTURK FİRMA SCRİPTİ
 

iletişim email: info@proturk.net

Detaylar ve Demolar :


Ajanslar ve Web Tasarım yapan firmalar için hazırlamış olduğumuz basit ve kullanışlı hazır firma scriptlerini isteğinize göre değiştirerek kullana bilir, müşterilerinizi kısa süre içerisinde web sitesi sahibi yapa bilirsiz.

Özellikle bu işe yeni başlayanlar için fazla vakit harcamadan ve çok ucuz bir maliyetle hazırlamış olduğumuz web master paketi sayesinde hızlı ve çabuk web sitesi yapmanızın yanı sıra, hem zamandan hemde maliyetten büyük kazançlar sağlayacağınızı düşünüyoruz..

Firma scriptleri Paket 1 içerisindeki tüm sitelerin şablonları open source template üzerine yönetim paneli kodlaması giydirilerek hazırlanmıştır.


Özellikleri:

Kodlama : php & mysql

Hizmet sektöründeki tüm firmaların özelliklerine uygun şekilde ideal olarak hazırlanmıştır.
Ana sayfa ve mevcut sayfaların içeriği yönetim panelinden değiştirilebilir.

Ana sayfa
Hakkımızda
foto galeri
iletişim vs gibi

title ve keywordlar admin panelinden değiştire bilinir.
Tema 1
 

Yorum yapın

  • Emre YUMRUKAYA

    Bayilik sistemi nedir tam anlamı ile benim kendime ait bir web tasarım firmam var portalınızı inceledim biraz çalışma güzel benziyor bu konu hakkında banan detaylı bir bilgi verebilirmisiniz. saygılarımla

    Proturk.Net Cevabı :

    Emre Bey bu sayfadaki scriptlerimiz için bayilik vermiyoruz.  yazılımları 1 defa satın alarak istediğiniz kadar sitede kullana biliyorsunuz. yani bayi olarak değil kendi firmanız adına çalışma yapıyorsunuz.