Kahramanmaraş Alp Bilişim Güvenlik

Hakkımızda

          Firmamız Kahramanmaraşta kurulmuş ve hala varlığını sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar Bilgisayar, Güvenlik Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Fotokopi / Yazıcı  satış ve teknik servis konusunda Alp Bilişim adına yakışır bir titizlikle ve her konuda, önce müşteri memnuniyetini hedefleyen bir yaklaşımla bugünlere getirdik. Bu güveni sağlamak için kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik.

        Genel olarak bilişim mesleğinin ve özel Alp bilişim & güvenlik olarak toplumumuzun çağdaş ve uygar bir bilişim toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunlarının çözümünde önemli bir etmen olduğunu, dolayısıyla topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gerekseme duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknik bilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumlaşma çalışmalarımızı, yerel bilişim ve güvenlik sistemlerinin gelişmesine yol açacak biçimde, aralıksız olarak sürdürüyoruz.

        Her geçen gün gelişen ve büyüyen işlerimizle bizlerin yanında olan ve bizlere bu gururu yaşatan tüm dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz...


 

Yorum yapın

Kahramanmaraş Alp Bilişim Güvenlik

  • Proturk.net
  • ©2024 Kahramanmaraş Alp Bilişim Güvenlik
  • Bugün : 8 - Toplam : 219041